Sklepy internetowe (Woocommerce, Shoper, Magento) Tarnowskie Góry - Oferta nr 103792 - Oferteo.pl

Sklepy internetowe (Woocommerce, Shoper, Magento)Cena brutto: 6150.00 PLN
do uzgodnienia

Sklepy internetowe projektujemy w oparciu o różne platformy, w zależności od liczby produktów, które Klient zamierza wprowadzić do sprzedaży, wymaganych funkcjonalności/integracji oraz budżetu.

System WooCommerce - zalecamy niewielkim sklepom, o liczbie produktów nie większej niż kilkadziesiąt. Zarówno wydajność, jak i użyteczność panelu administracyjnego, może stać się zbyt uciążliwym problemem przy większej liczbie asortymentu. Koszt wdrożenia opartego na Woocommerce zaczyna się od 3 000 zł netto.

System Shoper - zalecamy małym i średnim sklepom (do kilkunastu tysięcy produktów). Jego główne zalety to duża liczba funkcjonalności i integracji oraz bardzo dobre właściwości SEO. Ponadto system rozwijany jest przez polską firmę, dzięki czemu wsparcie techniczne jest szybkie i stosunkowo tanie. Koszt wdrożenia opartego na Shoperze zaczyna się od 8 000 zł netto.

System Magento - przeznaczony jest dla dużych sklepów i Klientów o najwyższych wymaganiach co do dedykowanych funkcjonalności, dysponujących ponadprzeciętnym budżetem. Magento jest najbardziej elastyczne jeśli chodzi o dostosowanie funkcji do własnych wymagań, jednakże jest najdroższe w utrzymaniu ze względu na skomplikowany kod i kwestie wydajnościowe. Koszt wdrożenia opartego na Magento zaczyna się od 19 000 zł netto.

Należy pamiętać, że samo wdrożenie to dopiero początek i po nim trzeba się liczyć z kolejnymi (stałymi) kosztami, które obejmą: utrzymanie, aktualizacje i rozwój platformy. Wynoszą one od kilkuset (WooCommerce, Shoper) do kilku tysięcy złotych (Magento) netto miesięcznie.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 550